O kadrze

Drużynowa 10NSDH “Północ”:

pwd. Zuzanna Dawid “Suz” herbu “Iskra”

Studentka pierwszego roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Moją harcerską drogę rozpoczęłam w 2010r. jako druhna w 4NGDH “Kocanka”. Sześć lat później postanowiłam wyznaczyć własny szlak i utworzyć nową drużynę harcerek, tym samym stając się pierwszą drużynową “Północy”. Jestem ciekawą świata osobą, która ma głowę przepełnioną pomysłami i nie boi się podejmować nowych wyzwań. Uwielbiam zdobywać nową wiedzę i wszechstronnie poszerzać swoje horyzonty. Największą przyjemność sprawiają mi podróże, muzyka i góry.


Przyboczna 10NSDH “Północ”:

org. Marta Dolata “Tv” herbu “Jutrzenka”

Uczennica II klasy 2LO w Gdyni

Marta po kilku latach bycia funkcyjną w 4NGDH zmieniła tor swojej harcerskiej drogi i została pierwszą północną przyboczną. W wolnych chwilach zajmuje się muzyką, potrafi grać na wiolonczeli, gitarze i pianinie. Często angażuje się w przeróżne służby między organizacjami. Również uwielbia wyciskać kilometry w górach, a także gotować i szyć. W szkole rozszerza matematykę i biologię.


Zastępowa zastępu “Aquila”:

dh. Alicja Kąkol “Szprota”

Uczennica I klasy 2 LO w Gdyni

Ala miesiąc po swojej pierwszej zbiórce w 2017r. wskoczyła w północny mundur i postanowiła pojechać na obóz. W tym samym roku ukończyła kurs zastępowych, a w sierpniu 2018r. razem z Alex stanęły na czele nowego zastępu “Aquila”. Jej serce również skradła muzyka, a w szczególności gra na pianinie i śpiew. Uczęszczała do szkoły sportowej więc wszelka aktywność też jest jej bliska:)  W nowej szkole uczy się na profilu biologiczno-chemicznym.


Podzastępowa zastępu “Aquila”:

och. Ola Putyrska “Alex”

Uczennica 1 klasy III LO w Gdyni

 

Alex rozpoczęła swoją harcerską przygodę w “Kocance” w 2016r. Niecałe 2 lata później na obozie przyjęła nasze północne zaproszenie, zmieniła swoje barwy i otrzymała sznur podzastępowej “Aquili”. Kilka miesięcy potem ukończyła kurs zastępowych. Ola uwielbia zdobywać nową wiedzę i czytać książki, jej pasją jest także jazda konna. Uczy się na profilu biologiczno-chemicznym.


Zastępowa zastępu “Aries”:

och. Amelia Osińska “Ame”

Uczennica 8 klasy SP9 w Sopocie

Ame jest w Północy od pierwszego naboru na Brodwinie więc poza drużynową jest w drużynie najdłużej.  Uczyła się grać na gitarze w szkole muzycznej w Sopocie, oprócz tego bardzo lubi śpiewać. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi i poszerzać grono znajomych. Jej frekwencja na zbiórkach jest bliska 100% więc zdecydowanie można na nią liczyć!


Podzastępowa zastępu “Aries”:

dh. Helena Łaz “Hela”

Uczennica 8 klasy SP9 w Sopocie

Hela przyszła na swoją pierwszą zbiórkę po naborze brodwińskim w 2017r. i od tego czasu zostawiła u nas swoje serduszko. Przez kilka lat trenowała gimnastykę artystyczną. Także kocha poznawać świat i chodzić po górkach. Twardo stąpa po ziemi więc jest naszym drużynowym doradcą. W wolnym czasie spędza czas z przyjaciółmi, rysuje albo wykorzystuje go aktywnie – rolkowo.


Drużynowe 10 NSDH:

  • Zuzanna Dawid “Suz” (2016- )

Przyboczne 10 NSDH:

  • Marta Dolata “Tv” (2018- )

Podzastępowe 10 NSZH:

  • Julia Pawłowska “Zombie” (2016-2017)
  • Weronika Kiszkis “Ronnie” (2016-2017)