O kadrze

 10NSDH “Północ”:

Drużynowa 10NSDH “Północ”:

pwd. Marta Dolata “Tv” herbu “Jutrzenka”

Studentka pierwszego roku położnictwa na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym

Marta po kilku latach bycia funkcyjną w 4NGDH zmieniła tor swojej harcerskiej drogi i została pierwszą północną przyboczną. W wolnych chwilach zajmuje się muzyką, potrafi grać na wiolonczeli, gitarze i pianinie. Często angażuje się w przeróżne służby między organizacjami. Również uwielbia wyciskać kilometry w górach, a także gotować i szyć. Po napisaniu matury rozszerzonej z biologii i matematyki, rozpoczęła naukę do zawodu położnej.


Przyboczna 10NSDH “Północ”:

och. Alicja Kąkol “Szprota”

Uczennica III klasy 9 LO w Gdyni

Ala miesiąc po swojej pierwszej zbiórce w 2017r. wskoczyła w północny mundur i postanowiła pojechać na obóz. W tym samym roku ukończyła kurs zastępowych, a w sierpniu 2018r. razem z Alex stanęły na czele nowego zastępu “Aquila”. Jej serce również skradła muzyka, a w szczególności gra na pianinie i śpiew. Uczęszczała do szkoły sportowej więc wszelka aktywność też jest jej bliska:)  W nowej szkole uczy się na profilu biologiczno-chemicznym.


Wychowawca 10NSDH “Północ”:

phm. Zuzanna Dawid “Suz” herbu “Iskra”

Studentka trzeciego roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Moją harcerską drogę rozpoczęłam w 2010r. jako druhna w 4NGDH “Kocanka”. Sześć lat później postanowiłam wyznaczyć własny szlak i utworzyć nową drużynę harcerek, tym samym stając się pierwszą drużynową “Północy”. Jestem ciekawą świata osobą, która ma głowę przepełnioną pomysłami i nie boi się podejmować nowych wyzwań. Największą przyjemność sprawiają mi podróże, nauka i góry. Po oddaniu drużyny służę drużynie jako wychowawca i opiekun 🙂


Drużynowe 10 NSDH:

  • Marta Dolata “Tv” (2021- )
  • Zuzanna Dawid “Suz” (2016-2021)

Przyboczne 10 NSDH:

  • Alicja Kąkol “Szprota” (2021- )
  • Marta Dolata “Tv” (2018-2021)

Podzastępowe 10 NSZH:

  • Julia Pawłowska “Zombie” (2016-2017)
  • Weronika Kiszkis “Ronnie” (2016-2017)